За словами керівника громадської організації “Клуб рибалок України – Юей Фішинг Клуб” Ярослава Бойка, на Хмельниччині чудова логістика. За день на авто можна дістатися Краматорська. Крім того, у перші місяці повномасштабного вторгнення місто стало прихистком для людей, які вимушено залишили рідні домівки через обстріли.
“Спочатку у Хмельницький ми перевезли “мозок організації” – фінансового, проєктного, комунікаційного менеджерів. Це люди, від яких залежали надходження гуманітарної допомоги, організація заходів психологічного та юридичного характеру”, – розповідає Gazeta.ua Ярослав Бойко.
Водночас у Хмельницькому відкрили ТатоХаб, що став гуманітарним штабом допомоги переселенцям. Із Краматорська поштою вдалося перевезти деякі меблі, офісну техніку та інвентар, який був необхідний для організації заходів. Зокрема, надувні човни, намети, спальні мішки, м’ячі, канати, скакалки, казани, посуд, туристичні плити. Основний переїзд автобусом кілька разів доводилося скасовувати через обстріли міста. Крім того, офіс у Краматорську затопило – і команда громадської організації втратила частину обладнання, архівів. Щоправда, приміщення вже відремонтували. Там тепер продовжують працювати координатори організації.
“Заходи у Хмельницькому команда почала проводити наприкінці літа 2022-го”, – каже Ярослав.
Розгорнути діяльність у повному обсязі вдалося завдяки фінансуванню Фонду Східна Європа. У межах програми “Стійкість” громадська організація виграла грант у розмірі 750 тис. грн. Гроші направили на оплату оренди приміщення та комунальних послуг, зарплати та частково на проведення заходів. Крім того, команда отримала можливість брати участь у тренінгах, що їх організовує
Фонд Східна Європа.