Волонтер із міста Ірпінь Київської області Сергій Мазур переконався на власному досвіді у важливості стабільної роботи фармацевтичної галузі. «Якби підприємства зупинилися, а фармацевти не вийшли на роботу в перші дні вторгнення ворога, наслідки були б катастрофічні. Я відповідав за медичне забезпечення тероборонівців. Із 24 лютого почав возити бинти, кровоспинне, бандажі. Також замовляли протизастудні, тонізувальні препарати. Від цілодобового перебування на блокпостах на холоді багато хто із захисників захворів. Ми з сином обдзвонювали аптеки, знайомих фармацевтів, вигрібали все, що було. Добре, що більшість була на зв’язку, віддавала ліки безкоштовно, радила замінники. У перші дні березня тероборонівці почали замовляти знеболювальне, стимулятори, антидепресанти, заспокійливе. Багатьох накривали втома, страх, паніка. Ситуацію врятували мої знайомі фармацевти, які допомагали знаходити необхідні препарати», — розповідає волонтер.