Словник .Добра
спецпроєкт до другої річниці
повномасштабного вторгнення
Спецпроєкт
ід час повномасштабної війни СЛОВА набули нових сенсів, перетворилися на своєрідні коди, що знаходять відгук у серцях. А кожен українець мріє почути слово, на яке ми вже чекаємо довгий час, – ПЕРЕМОГА.
До другої річниці повномасштабного вторгнення Gazeta.ua хоче вкотре нагадати, що кожен на своєму рівні має щодня робити внесок у наближення перемоги. А шлях до неї лише один – через ДОБРО.
У спецпроєкті “Словник добра” ми розкажемо через слова, як українці почали масово робити добро, перетворили це на правило свого життя. Кожен за останні два роки став амбасадором добра: громадяни зі свого боку роблять усе можливе, український бізнес започатковує амбітні проєкти, щоб наблизити перемогу.
П
Під час повномасштабної війни СЛОВА набули нових сенсів, перетворилися на своєрідні коди, що знаходять відгук у серцях. А кожен українець мріє почути слово, на яке ми вже чекаємо довгий час, – ПЕРЕМОГА.
Словник добра
Під час повномасштабної війни СЛОВА набули нових сенсів, перетворилися на своєрідні коди, що знаходять відгук у серцях. А кожен українець мріє почути слово, на яке ми вже чекаємо довгий час, – ПЕРЕМОГА.
Турбота
це комплекс дій щодо якогось об'єкта, націлених на його благополуччя; увага до чиїхось потреб; піклування про когось
Надійність
викликати повну довіру; це характеристика тих, на кого можна цілком покластися, хто стійкий до випробувань
БпЛА
безпілотний літальний апарат, який може злітати, здійснювати політ і приземлятися без фізичної присутності пілота на борту
Єдність
тісний зв'язок між людьми, згуртованість, цілісність, неподільність, спільність
Міцність
риса, що характеризується рішучістю, завзятістю в досягненні цілей, відстоюванні поглядів, здатністю чинити опір
Стійкість
важлива риса, яка допомагає людині та бізнесу протистояти життєвим труднощам і досягати своїх цілей
Мирні
так називають цивільних людей. Вони не беруть до рук зброю і не беруть участі у бойових діях
Чути
не просто сприймати інформацію за допомогою органів слуху. А активно реагувати, підтримувати, співпереживати, розуміти емоції та почуття інших людей
Українство
українська нація та її мова, культура, історія, державність; причетність до України, її культури
Благодійний фонд
це організація, що добровільно й безкорисливо надає допомогу тим, хто потребує
Підтримка
це допомога, як моральна, так і матеріальна. Небайдужість до близьких, рідних, колег. Вислухати, допомогти словом, порадою.
Громада
група людей, об'єднаних спільністю становища, інтересів; об'єднання людей, що ставить перед собою певні спільні завдання
НЕЗАБАРОМ