Іще один плюс АТБ — графік роботи. Великі магазини АТБ завжди працювали цілодобово. На жаль війна та комендантська година по всій країні внесли зміни.
“Фактично в будь-який час можна було піти та придбати не тільки продукти, а й побутові товари — пластир, батарейки, лампочки. Коли почалося повномасштабне вторгнення, то шляхи постачання товарів до міста було заблоковано. АТБ закрився. Ціни на все зросли, продуктів бракувало, картки не працювали, готівку було важко знайти. Після звільнення області в місті з нетерпінням чекали на відкриття АТБ. Першого дня були шалені черги. Адже всі хотіли придбати звичні товари за нормальними цінами. А на касі ще й можна було зняти готівку”, — додала Оксана.
“Коли в нашому місті відкрили АТБ, я якраз вийшла з декрету. Уже мала досвід роботи у столичних супермаркетах, тому мене одразу взяли на роботу. Взагалі супермаркет - це новинка для нашого міста, раніше таких магазинів не було. Тому в день відкриття був шалений ажіотаж.
Приходили місцеві жителі, також приїздили з навколишніх сіл і сусідніх райцентрів, де АТБ ще не відкрили на той час. Незвичним був формат магазину, всі ходили роздивлялись товари, які можна було потримати в руках, понюхати, вибрати саме ті фрукти й овочі, що тобі сподобались. Усі були в захваті від величезного асортименту, цін”, — розповіла Оксана Олійник із міста Корюківки Чернігівської області.
Від роботи в мережі АТБ залишилися позитивні враження.
“Працювала в супермаркеті 3,5 року, там чудовий колектив. Плюси цього роботодавця — реальне кар'єрне зростання, стабільна заробітна плата без затримок. Також можна перевестись на роботу в будь-яке місто, де є супермаркет АТБ. Я на три місяці їздила у відрядження до Києва, працювала в одному з супермаркетів. Працівникам з інших міст надавали гуртожиток”, — підсумувала Оксана.