В Епіцентрі єдності та стійкості

Протягом двох років повномасштабної війни українці змушені щодня боротися за незалежність своєї держави. Ми пережили багато випробувань і тяжких втрат. Але водночас переосмислили власні цінності, що таке бути громадянином, патріотом. Зрозуміли, що наша сила в Єдності та Підтримці своїх – захисників, волонтерів, вітчизняного виробника.

Надійним партнером українських виробників протягом 20 років є національна мережа торговельних центрів “Епіцентр”. Тут представлено найбільший асортимент вітчизняних товарів у багатьох категоріях.

Мережа “Епіцентр” підтримує економіку України, сплачуючи щороку понад 7 млрд грн податків, працевлаштувала 38 тис. осіб, підтримує захисників – загальна допомога становить понад 2 млрд грн. Також компанія стала головним амбасадором українських виробників: надає надійний майданчик для збуту їхньої продукції, підтримує, докладає зусиль, щоб якомога більше людей дізналося про українські товари.
Під час повномасштабної війни СЛОВА набули нових сенсів, перетворилися на своєрідні коди, що знаходять відгук у серцях. А кожен українець мріє почути слово, на яке ми вже чекаємо довгий час, – ПЕРЕМОГА.
У спільному спецпроєкті Gazeta.ua та Національної мережі торговельних центрів “Епіцентр” ми познайомимо з найкращими українськими підприємствами, які своєю працею дивують і надихають, викликають гордість, адже ці товари Зроблено в Україні!
Слід пам'ятати: щоразу, купуючи українські товари, ми робимо внесок в економічну стабільність України, наше майбутнє і наближаємо перемогу.

Читайте у спецпроєкті: