За східним календарем, 2024-й – рік Зеленого Дерев'яного Дракона. Він є символом сили й міцності. Додасть у наше життя енергії, яка допоможе здолати всі перешкоди й досягти мети.
Зазвичай драконів пов'язують із країнами Сходу, популярні вони в Європі. Але й для України ця міфічна істота не є чужою. У часи Київської Русі драконів називали зміями. Існує чимало переказів і легенд, пов'язаних із ними. Образ дракона часто використовували архітектори для оздоблення будинків. Тому їх можна й досі зустріти на вулицях наших міст.
У спецпроєкті Gazeta.ua за підтримки Slots City покажемо багатогранність української міфології, культурної спадщини, нагадаємо про знакові історичні події, продемонструємо ідентичність українців. Запропонуємо читачам вирушити в подорож місцями, де оживають дракони. Пошукаємо їх у Києві, влаштуємо тур вихідного дня Україною, помріємо про повернення Криму та які драконові місця відвідаємо там після перемоги.